Këngëtari Asim Gashi uron Fitër Bajramin

Këngëtari Asim Gashi uron Fitër Bajramin

Këngëtari i mirnjohur Asim Gashi përmes llogaris së tij në Fejsbuk ka uruar të gjithë besimtarët Musliman festën e Fitër Bajramit.

Ai të gjith besimtarët i uron për begati, dashuri dhe solidaritet.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Qershor 15, 2018 19:53

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA

PARTNER