Këngëtarja e njohur i befason të gjithë

Këngëtarja e njohur i befason të gjithë

Këngëtarja Sia ka njoftuar se vuan nga një sëmundje kronike neurologjike, si pasojë e të cilës ka dhimbje të vazhdueshme.

Ylli australian i muzikës pop ka treguar përmes rrjeteve sociale se vuan nga sindroma Ehlers-Danlos, një sëmundje e rrallë trashëguese.

“Përshëndetje, po vuaj nga një dhimbje kronike, një sëmundje neurologjike, Ehlers-Danlos dhe dua t’u them atyre që vuajnë nga dhimbja, qoftë fizike ose emocionale, ju dua, vazhdoni përpara”.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Tetor 7, 2019 22:55

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA