Kështu tallet ky artist me Encën

Kështu tallet ky artist me Encën

Artisti Diamond sapo ka publikuar projektin me te ti muzikor.

Ky projekt mban titullin “Pasha Nanën” dhe është me tekst nga vetë artisti.

Ai madje ka përmendur edhe Encen ku shprehet duke thënë: “ Skenat e tua, jane kam vijne me rond se pesha e Encës” .

Si duket këngëtari është tallur shumë keq me të.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 14, 2018 18:47
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...