KMC me një tjetër bashkëpunim…ja me kë këtë herë!

KMC me një tjetër bashkëpunim…ja me kë këtë herë!

Duket se po pushton tregun me muzikën e tij, e bën me shpirt dhe ajo që më shumë rëndësi është se e shikon muzikën si plotësim të asaj që ka ëndërruar gjithmon. Pas bashkëpunimit me këngëtaren Blerina Matraku klipi shoqërues i këngës pritet të dalë këto ditë, KMC nuk ka pritur por ka sjellë bashkëpunimin e radhës me një tjetër reper, Di Real Familia Ideale, me titull “Ilegal Zone”.

“Rap dit e nate , koha jon ska afat … prap

Me IDEAL nkrah, rap-i jon shum i qart…”janë disa nga vargjet e “Zonës Ilegale” të KMC feat Di Real.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 16, 2018 18:22
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...