KMC me surprizën e radhës, zbulon bashkëpunimin e ri…!

KMC me surprizën e radhës, zbulon bashkëpunimin e ri…!

Reperi KMC ka vendosur që viti 2018 të jetë viti i tij dhe pas projekteve të shumta që ka sjellë në treg, ai këtë herë ka zbuluar një suprizë mjaft të këndshme, një bashkëpunim me një nga yjet e muzikës shqiptare, këngëtaren e mirënjohur Blerina Matraku. Kënga po punohet në studio nga Gramoz Kozeli dhe klipi do të vijë shumë shpejt. Nuk kanë zbuluar më shumë as reperi dhe as këngëtarja prandaj do jetë diçka që do iluminohet në momentin e duhur!

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 8, 2018 20:25
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
14°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...