KMC publikon këngën e re“Ti je ajo”…!

KMC publikon këngën e re“Ti je ajo”…!

Reperi KMC kishte premtuar që ky vit do ishte shpërthim për të dhe këtë e tregoi që mbrëmjen e 31 dhjetorit kur publikoi “Bad Santa”, një klip që pati impakt të mirë tek publiku. Mbrëmë ai ka sjëll “bombën” e radhës, një bashkëpunim me Big M, këngën me titull “Ti je ajo” ku reperi KMC është shprehur që ndihet i vlerësuar për pritjen që i ka bërë publiku kësaj kënge me vetëm pak orë publikim. Më poshtë keni linkun e këngës së re, të cilën mund ta ndiqni në kanalin Youtube.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Janar 11, 2018 17:59

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA