Ky është ambienti ku mbahet dasma e Getit dhe Marinës (Foto)

Ky është ambienti ku mbahet dasma e Getit dhe Marinës (Foto)

Nëse keni menduar që dasma e Xhensilës dhe Besit ishte e fundit ndër radhët e artistëve të mirënjohur të showbizit shqiptar, përgatituni pasi në data e sotme do i japin fund beqarisë edhe dy prej personazheve më të dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi.

Për dasmën e këtij çifti u fol shumë gjatë në media, ndonëse ditët e fundit në të gjitha portalet dhe mediat e ndryshme rozë mbizotëroi heshtja aq sa shumë syresh mund të kenë menduar nëse do të zhvillohet ose jo dasma e shumëpritur e 10 shtatorit, shkruan living. al.

Ndryshimet e fundit të vendit ku do të mbahej ceremonia nga Prishtina në Tiranë e më pas në Durrës ngjallën dyshime tek çdokush, por ceremonia do të zhvillohet dhe tashmë kanë nisur edhe përgatitjet e para.

Tashmë ka nisur ndërtimi i tendës 2000m2 buzë bregut të detit ku do të mbahet dasma e vitit dhe disa pamje nga ambienti ku do të kurorëzohen çifti mund t’i shihni më poshtë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 10, 2017 15:29

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
15°
21°
Sun
21°
Mon
21°
Tue
20°
Wed

ARKIVI I LAJMEVE