Lajmi i fundit: Ja kush është i riu që humbi jetën sonte

Lajmi i fundit: Ja kush është i riu që humbi jetën sonte

Nga aksident i rëndë me pasoja fatale që ndodhi në rrugên Strugë-Ohër në afërsi të Podmollit, personi që ka humbur jetën ështê një ri nga fshati Mesheishtë.

Sipas informacioneve që posedon Struga Ekspres,një makinë me targa të Kërçovës përplas për toke të riun me motociklet.

Aksidenti ka ndodhur pak pas orës 19:00.

Ekipet e policisë dhe autoambulanca ishin në vendin e ngjarjes.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Nëntor 7, 2018 21:36

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.