Lamborghini në ekskursionin e përvitshëm, këtë vit nëpër Norvegji

Lamborghini në ekskursionin e përvitshëm, këtë vit nëpër Norvegji

Përjetimi i peizazheve përrallore të Norvegjisë, prej rehatisë së Lamborghinit luksoz.

Pasi që e ka eksploruar Andaluzinë dhe Transilvaninë gjatë viteve të kaluara, Lamborghini ka zgjedhur që ekskursionin e përvitshëm këtë vit ta bëjë në Norvegji.
Udhëtimi prej 500 kilometrave ka nisur në Alesund, një qytet i bukur që i lidhë disa ishuj mes fjordeve.

Reshti prej gjashtë makinave italiane, nga Huracan deri te Aventador, është nisur për në Trollstigem, që përfshinë një udhëtim me 11 rrugë zigzage, përfshirë edhe një pjesë gati vertikale.

Videoja e postuar më poshtë, shfaqë Lamborghinit e fuqishëm që kalojnë me lehtësi nëpër të gjitha terrenet, ndërsa në sfond shihen pamjet e mahnitshme të këtij shteti skandinav.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Gusht 10, 2018 22:53
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...