Ledri Vula publikon një fragment të këngës së re

Ledri Vula publikon një fragment të këngës së re

Reperi i popullarizuar, Ledri Vula, është në përgatitje të projektit të ri muzikor.

Së fundmi, Vula në llogarinë e tij personale, Instagram, ka sjell një pjesë të këngës së re që pritet të lansohet të dielën.

“MEM, të dielën në ora 14:00”, ka shkruar ai krahas videos së publikuar në rrjetet sociale.

Gjithashtu, reperi 32-vjeçar është duke shijuar sukseset e dy projekteve të fundit “Rio” dhe “Kiss Kiss”, në bashkëpunim me Lumi B.

Këto këngë në platformën muzikore YouTube kanë mbledhur miliona klikimesh.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 5, 2019 22:54

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA