Lladrovci: Së bashku me Bekimin, Xhakën, Ramën e Remzi Ejupin e shijuam fitoren e rradhës së Kosovës në futboll

Lladrovci: Së bashku me Bekimin, Xhakën, Ramën e Remzi Ejupin e shijuam fitoren e rradhës së Kosovës në futboll

Sonte, në stadiumin “Fadil Vokrri”, së bashku me Bekim Jasharin, Ragip Xhakën, Naser Ramën e Remzi Ejupin e shijuam fitoren e radhës së Kosovës në futboll…

Djelmoshat tanë kanë shpirt e zemër për lojë!

Gëzuar, urime futbollistë, trajner dhe tifozë të jashtëzakonshëm për fitoren e Kosovës!

Ne do të shijojmë edhe shumë e shumë fitore sepse kemi edhe shpirtin shpërthyes e luftarak për qëllimin e garës!

Posted by Ramiz Lladrovci on Thursday, October 11, 2018

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Tetor 12, 2018 11:16

PUBLICI8

Sondazhi

Vlerësimi juaj për vitin 2018 ?
Maqedoni
6°
-1°
Wed
-2°
Thu
-2°
Fri

ARKIVI I LAJMEVE