Lule Bajra vjen me hitin e ri, këngë që do pushtojë tregun gjatë sezonës verore

Lule Bajra vjen me hitin e ri, këngë që do pushtojë tregun gjatë sezonës verore

Këngëtarja e njohur Lule Bajra tashmë ka finalizuar projektin e ri muzikorë për këtë sezonë verore, ndonëse shumë e angazhuar me evenimente të ndryshme ajo ka gjetur kohë për të përfunduar një këngë të re me bashkëpunëtorë Ilir Beranin dhe Miti Gecin. Pa diskutim kënga do jetë një super hit dhe do dëgjohet gjithandej, e me këtë rast këngëtarja Bajra e ka paralajmëruar vet projektin e ri, “Sapo përfundova këngên e re, flm Ilir Berani & Miti Geci”, shkruan mes tjerave Lule Bajra.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 16, 2018 18:41

Publicitet


Moti sot
25°
25°
Sat
26°
Sun
24°
Mon
16°
Tue

ARKIVI I LAJMEVE