Lyrical Son ka marrë dhuratën më të mirë për ditëlindje, është bërë baba për herë të dytë!

Lyrical Son ka marrë dhuratën më të mirë për ditëlindje, është bërë baba për herë të dytë!

Reperi kosovar Festim Arifi, i njohur me ermin artistik Lyrical Son, do të jetë personi më i lumtur sot pasi feston ditëlindjen e 35-të si baba i dy fëmijëve, përcjell Koha.net. 

Bashkëshortja e tij Gresa ka sjellë në jetë një vajzë duke e gëzuar shumë Festimin. Lajmi u konfirmua nga vetë Gresa, e cila publikoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram.

Para disa vitesh, ata u bënë prindër për herë të parë me vogëlushen Eva. Ndërkohë Lyrical Son po vazhdon me projektet e tij muzikore.

Gjithashtu, pritet që brenda pak ditësh të finalizohet kënga me Ledri Vulën dhe Mc Kreshën

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Janar 28, 2019 22:58

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.