Makina e re që ka prodhuar BMW, po lë të gjithë “gojëhapur”

Makina e re që ka prodhuar BMW, po lë të gjithë “gojëhapur”

BMW bëri një mrekulli me versionin M5, i fundit i këtij lloji deri më tani.
Ky versionn kombinon një numër elementesh për të përmirësuar nivelin e performancës tashmë mbresëlënëse të M5 me shkarkim, aerodinamikë, pezullim dhe rrota.

Siç është zbuluar më parë, makina arrin të prodhojë 600-700 kuajfuqi, transmeton lajmi.net.

Ajo çfarë dihet në lidhje me enterierin e makinës është se pedalet përbëhen nga materiali i aluminit, së bashku me mbështetësen e këmbëve.

Sidoqoftë, në lidhje me çmimin zyrtar të makinës nuk është bërë asgjë e ditur. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Dhjetor 5, 2018 22:41
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.