Maqedoni, pritet shtrenjtimi i naftës dhe benzinës

Maqedoni, pritet shtrenjtimi i naftës dhe benzinës

Çmimet me pakicë të derivateve të naftës nga mesnata do të shtrenjtohen për gjysmë, respektivisht një denarë. Benzina shtrenjtohet për gjysmë denari derisa nafta për një denarë.

Sipas vendimit të Komisionit Rregullator të Energjetikës, çmimi i ri i Eurosuper BS-95 do të kushtoj 68 denar, Eurosuper BS-98 do të kushtoj 69.50 denar. Eurodizeli do të shitet për 60 denar për litër, derisa vaji i lehtë për amvisëri do të shitet për 48.50 denarë.

Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Prill 16, 2018 16:09
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
7°
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat
11°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...