Marina Vjollca, së shpejti në një studio supeluksoze në Klan!

Marina Vjollca, së shpejti në një studio supeluksoze në Klan!

E nesërmja shënon mbajtjen e ceremonisë martesore të Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit. Duke qenë se lidhja e tyre nuk u kalua pa zhurmë, ashtu sikurse zbulimi i disa detajeve të dasmës ka ngacmuar jo pak, fansat e çiftit dhe ndjekësit e shoubizit shqiptar kanë kthyer sytë nga ky event për të cilin dëgjuam shumë së fundmi. Fakti që Marina nuk do të jetë më pjesë e Top Channel, u vërtetua më së miri para pak kohësh, kur televizioni Klan nisi transmetimin e spotit për hapjen e sezonit të ri. Mes figurave si Alketa Vejsiu, Arian Çani, Ardit Gjebrea etj, qendron dhe imazhi i Marinës. Por, ku do ta shohim në të vërtetë prezantuesen?

Panorama Plus zbulon se në ambjentet e këtij televizioni po ndërtohet një skenë superluksoze, e cila do t’i kushtohet vetëm moderatores. Sipas këtij suplementi dhe burimeve të tij në TV Klan, zbulohet se Vjollca do të drejtojë një emision muzikor, përshtatje e një formati francez, autor i të cilit do të jetë një nga figurat më të rëndësishme mediatike. Flitet se një format i tillë është tejet i kushtueshëm, dhe Marina do të ketë fatin ta prezantojë e vetme. Largimit nga Top Channel nuk iu dha një shpjegim zyrtar nga moderatorja, por aludohet se një vendim i tillë ka ardhur si shkak i dëshirës për t’u prezantuar vetëm në skenë, në një emision me të tjera përmasa, jo më përkrah një kolegu, siç ishte Edi Manushi në rastin konkret.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 9, 2017 17:37

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
15°
21°
Sun
21°
Mon
21°
Tue
20°
Wed

ARKIVI I LAJMEVE