Marku sërish në ring, thotë se do t`i bëjë krenar shqiptarët

Marku sërish në ring, thotë se do t`i bëjë krenar shqiptarët

Kikboksieri shqiptar Florian Marku do të dalë në ring sërish. Ai do të ketë përballë boshnjakun Dzevad Muftic.

Marku për rtklive.com ka thënë se është përgatitur mjaftueshëm për këtë meç. “Jam shumë i përgatitur, mezi e pres këtë meç. Ëndrra ime është të shkoj sa më lart dhe të shpallem kampion. Do të bëjë që të festojnë të gjithë shqiptarët”, ka theksuar ai.

Meçi Marku – Muftic zhvillohet të shtunën e 10 shkurtit  me fillim nga ora 19:00.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shkurt 7, 2018 22:56

ARKIVI I LAJMEVE