Mblidhet struktura e Gostivarit, Bejta: BDI – Gostivar është gati dhe optimist

Mblidhet struktura e Gostivarit, Bejta:  BDI – Gostivar është gati dhe optimist

“Bashkimi Demokratik për Integrim Gostivar është gati dhe optimist! Takim me kryetarët dhe anëtarët e këshillave vendorë për nisjen e organizimit për zgjedhjet e ardhshme lokale. #përGostivarin”, shkruan kryetari i Gostivarit, Nevzat Bejta në Fejsbuku duke postuar fotografi nga mbledhja e strukturave partiake. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Gusht 27, 2017 23:03

NA NDIQNI NE FACEBOOK

ARKIVI I LAJMEVE

Moti sot
2°
-3°
Wed
1°
Thu
3°
Fri
3°
Sat