Mesazhi i Menduh Thaçit nga Studeniçani

Mesazhi i Menduh Thaçit nga Studeniçani

PDSH me tubim përmbyllës në Studeniçan, më 5 maj të dalim të vulosim fitoren për NATO dhe BE.

Partia Demokratike Shqiptare sonte ka mbajtur tubimin e fundit per keto zgjedhje presidenciale, ku partia e Thacit perhrah kandidatin e perbashket qeveritar bashke me LSDM ,BDI dhe Alternativen.

PDSH fton qytetaret qe te dalin me 5 maj dhe te votojne kandidatin e perbahsket qeveritar per ti permbyllur çeshtjet per te mare daten per NATO dhe BE.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 3, 2019 21:41

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...