Meti sjell versionin më interesant të këngës “Prej një shpati” (Video)

Meti sjell versionin më interesant të këngës “Prej një shpati” (Video)

Publiku prej muajsh po e pret projektin e ri nga këngëtari Muhamet Bajrami-Meti.

Ai është nga ata këngëtar që ndër vite ka sjell këngë hite dhe ja ku vjen sërish për të goditur.

Meti Bajrami, që është bërë edhe një nga këngëtarët më të angazhuar në dasma e ahengje, sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Sërish hit, këngë që duket se do të jetë e pëlqyera e publikut.

“Prej një Shpati”, që mbetet një ndër këngët më identifikuese të muzikës sonë, vjen në një version shumë të veçantë nga këngëtari kosovar.

Kënga është producuar nga Nurtel Morina, video është realizuar nga MProduction, ndërkaq ideator është Murat Berisha.

Driton Zenku
nga Driton Zenku Tetor 8, 2018 22:44
Loading...