`Mos prit`, vjen kënga e dashurisë nga Grupi Pishat (Vetoni&Bujari) (Video)

`Mos prit`, vjen kënga e dashurisë nga Grupi Pishat (Vetoni&Bujari) (Video)

Grupi i njohur kosovarë Pishat kanë publikuar projektin e tyre të ri të cilin e kanë titulluar ‘Mos prit’ një këngë ritmike e kënduar nga Veton Mushkolaj dhe Bujar Osaj që të dy nga qyteti i Deçanit por që prej vitesh jetojnë dhe veprojnë në Gjermani. Për tekstin e këtij projekti është kujdesur Ghulo ndërsa muzika dhe orkestrimi nga Granit Gashi Massive production derisa klipi është finalizuar nga M Production derisa në internet është publikuar nga ArkivaShqip.

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Qershor 2, 2018 23:05
Loading...

PUBLICITET