MOT ME DIELL ME VRANËSIRA TË PAKTA

MOT ME DIELL ME VRANËSIRA TË PAKTA

Moti në Maqedoni do të jetë me diell e me vranësira mesatare dhe me erë e lehtë mesatare veriperëndimore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 10 e deri në 18 gradë Celsius, ndërsa temperatura e ditës prej 27 e deri në 34 gradë Celsius. Indeksi UV do të jetë 9.

Në Shkup moti do të jetë me diell e me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 16 gradë, ndërsa ajo e ditës deri në 31 gradë Celsius.

Deri në fund të javës do të mbajë kryesisht mot i qëndrueshëm dhe më i  ngrohtë. Të premten do të ketë kushte për paqëndrueshmëri afatshkurtër në veri dhe do të fillojë të fryjë verë veriore më intensive. Gjatë fundjavës pritet paraqitje të shiut lokal dhe bubullimave të rralla, ndërsa do të fryjë erë e përkohshme e përforcuar.

Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Korrik 11, 2018 09:07
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
17°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...