Moti gjatë ditës në Maqedoni

Moti gjatë ditës në Maqedoni

Gjatë ditës do të mbretërojë mot kryesisht i vranët, në pjesët perëndimore dhe jugore rreshje shiu, ndërkaq në male priten rreshje bore

Temperatura maksimale do të jetë 9 gradë celsiuz.

Në Shkup e rrethinë deri më 4 gradë.

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Janar 14, 2018 08:11
Loading...

NA NDIQNI NE FACEBOOK

Moti sot
6°
2°
Sun
-2°
Mon
-1°
Tue
-2°
Wed

ARKIVI I LAJMEVE