Moti sot, Vjeshtë në mes të Verës

Moti sot, Vjeshtë në mes të Verës

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët ndërsa në jug-perendim të vendit do të ketë shi në lokalitete malore.

Do të fryjë erë nga jugu, veriu dhe jug-veriu.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 10 deri në 18 gradë Celsius kurse maksimalet do të arrijnë deri në 36 gradë Celsius.

Niveli i UV indeksit do të jetë 6.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 17, 2017 09:05

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
17°
21°
Wed
22°
Thu
22°
Fri
12°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE