Motra denoncon vëllaun për dhunë familjare

Motra denoncon vëllaun për dhunë familjare

Gjashtëmbëdhjetë vjeçarja banore e fshatit Reçicë e Madhe, dje (11-mars) rreth orës 14.00, ka denoncuar dhunë familjare të cilën e ka kryer vëllai i saj 25-vjeçarë, i cili një kohë më të gjatë e ka malltretuar psiqikisht dhe fizikishtë. I denoncuari është thirur në Stacionin pilicorë Tetovë dhe meren të gjitha masat, për zbardhjen e plotë të rastit. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 12, 2019 15:31

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA