Natasha garanton sukses!

Natasha garanton sukses!

Ajo njihet si “mbretëresha” e bikineve dhe jo më kotë është zgjedhur nga marka australiane të brendshmeve si ikona e saj.

Blogerja ruse Natasha Oakley duket e mrekullueshme në një foto të postuar në profilin e saj në “Instagram”.

Ajo tregon linjat e saj të përkryera dhe me siguri që produkti i reklamuar e ka suksesin të garantuar!

/ Top Channel

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 17, 2017 09:47

Publicitet

Moti sot
19°
20°
Fri
21°
Sat
19°
Sun
18°
Mon

ARKIVI I LAJMEVE