Nëna e varrosur së bashku me fëmijët e saj në Tetovë | FOTO LAJM

Nëna e varrosur së bashku me fëmijët e saj në Tetovë | FOTO LAJM

Pas varrimit të nënës dhe fëmijëve nga tragjedia në Tetovë!

Të gjithë janë kthyer në shtëpitë e tyre!

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Janar 26, 2018 22:11

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
23°
16°
Thu
19°
Fri
20°
Sat
21°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE