Nënkryetari i BDI-së, Bejta: ASH është në koalicion me VMRO-DPMNE-në

Nënkryetari i BDI-së, Bejta: ASH është në koalicion me VMRO-DPMNE-në

Nevzat Bejta – nënkryetar i BDI-së, tha sonte në emisionin “Click Plus” në Tv 21, tha se Aleanca për Shqiptarët është në koalicion me VMRO-DPMNE-në, përcjell FALAK.

“Nga ata që hëngri qytek me 27 prill, Ziadin Sela sot ka koalicion, me VMRO-DPMNE-në. Shyqir që sot është mirë, por shqiptarët duhet ta dinë të vërtetën, pasi në pushtet lokal kjo parti ka koalicion me VMRO-DPMNE”, tha Bejta.

Ai shtoi më tje se BDI lufton për drejtësi dhe këtë rrugë do të vazhdojë. FLAKA

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Qershor 10, 2019 21:58

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...