Një adoleshent është sulmuar në autobusin me numër 57

Një adoleshent është sulmuar në autobusin me numër 57

Një djalë 16 vjeçar, gjysmë ore pas mesnate është sulmuar në autobusin  e NQP-së “Shkup” me numër 57, i cili qarkullon në relacionin nga Kozle deri në Radishan.

Siç kumtoi MPB, djali është sulmuar nga tre persona me të cilët më parë së bashku ishin në ditëlindje te shoqja e tyre në një kafiteri në Qendër. Arsyeja e sulmit  ka qenë një mosmarrëveshje paraprake. Sulmuesit pastaj kanë zbritur në stacionin e autobusit përballë “Furrës së vjetër” në Çair dhe kanë ikur.

Rastin në polici e denoncoi nëna e djalit, L.N. (39). Policia po ndërmerr masa për zbardhjen e tërësishme të rastit.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 11, 2018 20:01
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
14°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...