Një emër i ri i bashkohet skenës shqiptare, kush është Luiza? (Video)

Një emër i ri i bashkohet skenës shqiptare, kush është Luiza? (Video)

Është vetëm 16 vjeçare dhe po publikon videoprojektin e saj të dytë me rradhë në karierën profesionale. Bëhet fjalë për Luizën, bukuroshen nga Prizreni që i është futur skenës muzikore. Projekti i saj është punuar me muzikë nga RedBox ndërsa videoklipi nga Valon Aziri. Klipi i saj është publikuar nga platforma më e madhe shqiptare ArkivaShqip, ndërsa projektin e Luizës ‘Se dite’ mund të shihni në vazhdim..

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 6, 2018 21:35
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...