Një i vdekur nga një përplasje fatale në Shkup

Një i vdekur nga një përplasje fatale në Shkup

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në lagjen Drma në aksin Shkup-Veles në afërsi të burgut të Idrizovës në Shkup.

Sipas informacioneve të para kamioni me targa të Shkupit ka dalë nga rruga dhe është përplasur me ç’rast jetën ka humbur shoferi i kamionit./Alsat

 

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 14 Gusht, 2019 20:17

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.