Një kamion i përmbysur në autostradën Shkup-Gjevegjeli tek Stobi

Një kamion i përmbysur në autostradën Shkup-Gjevegjeli tek Stobi

Një kamion u përmbys në autostradën Shkup-Gjevgjeli pranë Stobit, duke bllokuar kështu dy korsi në të dy drejtimet dhe qarkullimi po zhvillohet në një drejtim edhe drejt Shkupit dhe drejt Gjevgjelisë.
Veroljub Dodevski, zëdhënës i SPB Veles, për  MIA-n deklaroi se ekipi policor  i Negotinës është në terren dhe aktualisht po bën hetimet në vendin e ngjarjes.
Ministria e Brendshme informoi se kamioni u përmbysu pasi që iu ça goma, ndërsa shoferi ka marrë lëndime të lehta./mia
Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 11, 2018 19:54
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
5°
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat
11°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...