Një person theret me thikë në Çair të Shkupit

Një person theret me thikë në Çair të Shkupit

Në SPB të Shkupit është paraqitur se në rrugën “Xhon Kenedi”, 24 vjeçari K.S nga Shkupi pas një zënke paraprake është sulmuar fizikisht nga 25 vjeçari L.A nga Shkupi, i cili ka qenë i shoqëruar edhe nga një person tjetër, dhe pastaj i ka shkaktuar plagë me thikë.

I plagosuri është dërguar në Qendrën klinike “Nëna Terezë”, ku i është ofruar ndihmë mjekësore. Merren masa për zbardhjen e rastit. (koha.mk)

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 9, 2019 20:01

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA