Një puthje për Justin?!

Një puthje për Justin?!

Sahara Ray ishte lajm kryesor në mediat rozë vitin e kaluar pas fotove të pushimeve në Hawai me Justin Bieber.

Që prej asaj kohe ajo është duke shijuar famën dhe pushimet luksoze nuk i kanë munguar.

Sahara është shfaqur së fundmi tejet provokuese, ndërsa është e veshur me bikini të bardha. Ajo ka dhuruar edhe një puthje, ndoshta për Justin Bieber?!

/ Top Channel

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 17, 2017 09:46

Publicitet

Moti sot
9°
18°
Sun
19°
Mon
19°
Tue
20°
Wed

ARKIVI I LAJMEVE