Një shkupjan është sulmuar dhe kafshuar nga një qen

Një shkupjan është sulmuar dhe kafshuar nga një qen

V.K. (69) nga Shkupi mbrëmë vonë ka denoncuar se rreth orës 19 përderisa e ka shëtitur qenin e bijës së vet, është sulmuar nga një qen tjetër, racë e panjohur, më i zhvilluar, me ç’rast personi ka rënë në tokë, ndërsa qeni e ka kafshuar në këmbën e majtë.

Siç njoftoi policia, ngjarja e hidhur ka ndodhur në rrugën “Ibe Palikuqa”.

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Maj 11, 2018 21:38
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...