Një shkupjane mashtrohet nga një “fallxhore”, i merret stoli ari

Një shkupjane mashtrohet nga një “fallxhore”, i merret stoli ari

Një grua nga Shkupi, që synonte të zbulonte fatin e saj dhe të largonte “të këqijat”, ka qenë e mashtruar nga një “fallxhore”. Ajo i kishte thënë se i kanë bërë diçka të keqe dhe ja ka marr floririn, kinse për ta dërguar në kishë.

“Siç njoftojnë dje nga Ministria e Brendshme, V.S. (29) ka raportuar se të njëjtën ditë në orën 12:40 ishte mashtruar nga një person i panjohur femër. Pasi personi arriti në oborrin e saj me qëllim të shitjes së veshjes së një gruaje paditëses, ajo filloi të fliste për jetën e V.S. se dikush ka bërë gjëra të këqija dhe nëse ajo dëshiron, ajo mund t’i heqë ato. Pasi paditësja nga shpija kishte sjell stoli ari, gruaja e panjohur e vendosi në një tas me ujë dhe pastaj i ka thënë se këtë flori me patjetër duhet ta dërgoj në kishë, ndërsa pastaj do ta kthente. Gruaja e panjohur mori floririn dhe u largua nga vendi i ngjarjes dhe nuk u kthye më”, thonë nga MPB.

Nga policia janë marrë të gjitha masat për zbardhjen e rastit.

Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Korrik 10, 2018 10:15
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
14°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...