Njeriu gjen gjarpërin duke ngrënë të brendshmet e gruas në dhomën e gjumit /VIDEO

Njeriu gjen gjarpërin duke ngrënë të brendshmet e gruas në dhomën e gjumit /VIDEO

Një njeri i Tajlandës kapi videon e një gjarpri që gjeti në dhomën e tij të gjumit që kishte gëlltitur pjesërisht një pjesë e të brendshmëve të gruas së tij.Sakda Lasada, 35 vjeç, tha se mbërriti në shtëpinë e tij në Ubon Ratchathani dhe zbuloi një gjarpër në dhomën e tij të gjumit.

Burri e tërhoqi nga bishti gjarprin dhe zbuloi se zvarraniku kishte gëlltitur një pjesë të madhe të këmishës mëndafshi të gruas së tij, transmeton lajmi.net.

” Unë mendoj se gjarpri u ndje pak i sëmurë. Nuk është ushqimi normal që hanë. Do të ishte shumë e vështirë për të që të tretet. Ai mund të kishte probleme nëse nuk i nxirnim atë, “tha Sakda.

Sakda tha se ai e liroi gjarprin jashtë shtëpisë së tij.

Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Korrik 12, 2018 10:58
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...