Njihuni me super yllin e skenës shqiptare, Fati Kasaj (Video)

Njihuni me super yllin e skenës shqiptare, Fati Kasaj (Video)

Këngëtari i ri 24 vjeçarë Fati Kasaj vjen me një projekt të ri të titulluar ‘Asnihere’ një këngë ritmike që po ndez atmosferën në këto ditë të ftohta vjeshte. Me tekst nga vet këngëtari dhe muzikë prej Thai beats dhe Don Gima, ndërkohë që për videoklipin është përkujdesur Besian Kukiqi, djaloshi nga Prizreni që jeton në Gjermani pritet që të bëj boom në skenën muzikore shqiptare. Në vazhdim ndiqni klipin e tij:

Driton Zenku
nga Driton Zenku Nëntor 9, 2018 22:02
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.