Pallaska: Pak ka mbetur të negociohet me Serbinë – dialogu mund të përmbyllet për një vit

Pallaska: Pak ka mbetur të negociohet me Serbinë – dialogu mund të përmbyllet për një vit

Juristi dhe analisti politik, Dastid Pallaska, ka thënë se është e vështirë të vlerësohet kohëzgjatja e dialogut përfundimtar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Pallaska ka thënë në emisionin “Pressing”, me Leonard Kerqukin, në televizionin T7, se “pak ka mbetur të negociohet” mes dy vendeve.

“Nëse ekziston vullneti, dialogu mund të përmbyllet për një vit”, ka vlerësuar Pallaska. /Express/

https://www.facebook.com/Televizioni7/videos/2020376921550021/?t=0

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Maj 15, 2018 22:31
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...