Pendarovski e pranoi sfidën nga Siljanovska: Nuk jam si Gruevski

Pendarovski e pranoi sfidën nga Siljanovska: Nuk jam si Gruevski

Kandidati i LSDM dhe koalicioni për president të Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski e pranon ftesën për një duel televiziv me kundërshtarin e opozitës Gordana Siljanovska Davkova dhe njoftoi se kjo do të ndodhë gjatë muajit prill, dmth jo gjatë këtij muaji, përcjell FLAKA.

“Është e kuptueshme që do të ketë një duel, ikur koha kur Gruevski, për 11 vjet e hodhi poshtë mundësinë e një përballje të tillë. Unë u privova nga një mundësi e tillë pesë vjet më parë, tani nuk kam arsye të refuzoj. Megjithatë, kjo do të ndodhë brenda fushatës që fillon në prill”, tha Pendarovski. FLAKA

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 18, 2019 21:22
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.