Për një javë mbi gjysëm milion klikime, njihuni me këngëtarin e hitit “Mke gënjy” (Video)

Për një javë mbi gjysëm milion klikime, njihuni me këngëtarin e hitit “Mke gënjy” (Video)

Ndonëse është i njohur për publikun ai tashmë ka realizuar shumë këngë e hite ndërsa suksesin duket që e merr viteve të fundit pas punës së palodhshme që po bën në tregun muzikorë. I kërkuar gjithandej, për festa evente të ndryshme e ahengje familjare. Kushtrim Dobra po bën më të mirën e mundëshme që të sjellë tek publiku shqiptarë këngën e pastër shqipe. Ka vetëm një javë që ka publikuar projektin e tij të fundit të titulluar “Mke gënjy”, një këngë e lehtë për t’u freskuar në ditët e nxehta të pranverës. Me muzikë nga irenc Hyka e tekst të Petro Xhorit si dhe miksim e masterizim nga Jo Jo, klipi i këngës mjaft verorë është realizuar nga AtlazFilm. Ky projekt për një javë ka grumbulluar mbi gjysëm milion klikime në youtube.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 15, 2018 12:42
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...