Perisiç largohet nga stërvitjet e Interit, drejt Unitedit

Perisiç largohet nga stërvitjet e Interit, drejt Unitedit

Mesfushori kroat i Interit, Ivan Perisiq duket se është afër transferimit tek Manchester United.

Mediet italiane raportojnë se kroati është larguar nga kampi stërvitore i “Nerauzrëve”, raporton KosovaPress. Perisiq prej kohësh është i lidhur me transferimin tek “Djajtë e Kuq”, dhe duket se kroati shumë shpejtë do të “fluturojë” drejt Manchesterit.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 16, 2017 21:59

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
17°
21°
Wed
22°
Thu
22°
Fri
12°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE