Përleshje në mes 20 personave për një iPhone të humbur – ja ku gjendet telefoni (Video)

Përleshje në mes 20 personave për një iPhone të humbur – ja ku gjendet telefoni (Video)

Ky është momenti tronditës i një përleshje masive që shpërtheu në një qendër tregtare në Kaliforni.
Dhe e gjithë kjo përleshje prej rreth 20 personave, sipas mediave të huaja, ndodhi pas një iPhone të humbur.

Sherri shpërtheu pasi një vajzë që kishte humbur telefonin e saj iu afrua një grupi për të parë nëse ata e kishin parë.

Në fund doli se telefoni ishte i humbur dhe u gjet një kat më lart nga ku ka ndodhur përleshja.

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Janar 16, 2018 15:10

ARKIVI I LAJMEVE