Përmirësoni të pamurit me mjekime natyrale

Përmirësoni të pamurit me mjekime natyrale

Humbja e flokëve dhe shikimi i dobët janë probleme që vijnë si pasojë e proçesit të plakjes dhe fatmirësisht ka mjekime që mund të ndihmojnë në ngadalësimin dhe parandalimin e tyre.

Konsumimi i një përzierjeje me përbërësit e duhur do bëjë që flokët tuaj të rriten shumë më shpejt dhe gjithashtu do të përmirësojë dukshëm shikimin tuaj.

Sot ne do ju tregojmë një ilaç që do të përmirësojë ndjeshëm shëndetin tuaj:

Përbërësit:

3 thelpinj hudhër

4 limona

200 gram vaj i farave të lirit

1 kg. mjaltë

Përgatitja:

Filloni me heqjen e lëkurës së hudhrave. Pasi të keni mbaruar, merrni limonët dhe hudhrat dhe përziejini së bashku.

Shtoni mjaltin dhe vajin e farave të lirit dhe i përzieni derisa të merrni një përzierje homogjene.

Hidheni përbërjen në një kavanoz dhe mbajeni në frigorifer.

Konsumoni një lugë gjelle 3 herë në ditë, gjysmë ore para se të hani vaktet tuaja, shkruan shije.al. Ky ilaç bën mrekulli për flokët dhe shikimin. Provojeni dhe do të shihni rezultate të mahnitshme!

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 12, 2018 22:30
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...