Përplaset motoçiklisti me një veturë në autostradën Tetovë-Shkup

Përplaset motoçiklisti me një veturë në autostradën Tetovë-Shkup

Mbrëmë rreth orës 01.00 në autostradën Tetovë-Shkup, afër fshatit Zhelinë, është përplasur një motoçikletë pa targa, i cili pa leje për vozitje është vozitur nga S.I.(25) nga fshati Rogle, Tetovë dhe veturës (Audi A4) me targa nga Shkupi, e drejtuar nga Xh.I.(51) nga fshati Gërcec, Shkup.

Gjatë përplasjes është lënduar motoçiklisti, i cili me veturën e njëjtë është dërguar dhe mbajtur në Spitalin Klinik në Tetovë.

Kontroll në vendngjarje ka kryer ekipi i SPB-së në Tetovë.

Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Prill 16, 2018 18:27
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...