Policia jep detaje nga vdekja e të riut tetovar

Policia jep detaje nga vdekja e të riut tetovar

Personi me inicijale B.H. nga Tetova i punësuar në Agjencion për sigurime,  më (22 prill) rreth orës 16.20,  ka paraqitur se në rrugën për në Kalanë e Tetovës, gjatë patrollimit ka vërejtur një person në gjendje të shtrirë, i cili nuk ka treguar shenja jete, transmeton Flaka 

Në vedin e ngjarjes, menjëher janë dërguar ekipe të SPB-Tetovë, dhe është konstatuar se, bëhet fjalë për 23-vjeçarin F.I. nga fshati Sellcë i Tetovës, i cili ka qenë i vdekur, kurse mjeku ligjorë, i cili brenda kohe ka aritur në vendngjarje, nuk ka vërejtur shenja të përdorimit të dhunës.

Pas mbarimit të hetimeve trupi i pa jetë i F.I. i është dorëzuar familjes. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 23, 2018 13:20

ARKIVI I LAJMEVE