Policia speciale futet në Haraçinë dhe Hasanbeg

Policia speciale futet në Haraçinë dhe Hasanbeg

Gazeta Vecer në gjuhën maqedonase shkruan se forcat speciale sot në mëngjes kanë kryer aksion në Hansanbeg dhe në rrethinën e Haraçinës.

Sipas kësaj gazete, aksioni është kryer sot në mëngjes dhe me këtë rast janë arrestuar disa persona te të cilët janë gjetur armë dhe para.

Aksioni ka qenë vazhdim i aksionit qe u realizua para një muaji.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Qershor 12, 2019 22:53

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...