Premierë: Se kur e don nga Sienna (Video)

Premierë: Se kur e don nga Sienna (Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet, ajo sigurisht se ka një të ardhme të ndritur. Flora Gashi apo e njohur me emrin artistik si Sienna quhet vajza e cila kohëve të fundit ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se e bukura do të jetë e pranishme si në nivelin artistik ashtu dhe atë të paraqitjes skenike. Është e re në moshë por deri më tani ka arritur të ketë shumë ndjekës rreth vetes. Me zërin e saj të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim të saj. Kënga e fundit nga Sienna mbanë titullin Se kur e don. Këngë kjo që premierën ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë muzikor në Trojet Shqipetare në ArkivaShqip, kanal ky me mbi 1 miljon ndjekes.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 13 Janar, 2018 19:43

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA