Presidenti i KE-së, Juncker i dehur në Samitin e NATO-s

Presidenti i KE-së, Juncker i dehur në Samitin e NATO-s

Presidenti i Komisionit Europian Jean-Claude Juncker u pa duke ecur me pengesa, e hezitim dhe duke humbur balancën e tij disa herë përpara një darke gala në samitin e NATO-s në Belgjikë.

Udhëheqësi i Komisionit Evropian nuk ishte aspak duke kontrolluar lëvizjet gjersa u ndihmua nga liderët botëror si presidentët e Finlandës dhe Ukrainës.

Kryeministri holandez Mark Rutte hyri gjithashtu në mesin e atyre për të drejtuar 63 vjeçarin Juncker në ngjarjen në Bruksel të mërkurën mbrëma, e që menzi rrinte në këmbë. /KosovaPress/

© Te gjitha te drejtat e rezervuara KosovaPress.
Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 12, 2018 20:05
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...