Privohet nga liria tetovari, do të vuaj 3 vite e 6 muaj burg

Privohet nga liria tetovari, do të vuaj 3 vite e 6 muaj burg

Pjesëtarët e Policisë tetovare, dje rreth orës 12, në kompleksin “Lovec” në Sllatinë të Tetovës, kanë privuar nga liria tetovarin R.I (42 vjec), i cili më herët ishte dënuar me 3 vite e 6 muaj burg, njofton Flaka, duke u thirrur në buletinin zyrtar të Policisë.

Tetovari ishte dënuar nga gjykata me akuzën për falsifikim dokumentesh.

Pasi u arrestua dhe u mbajt për pak kohë në Stacionin Policor në Tetovë, 42 vjecari u dërguar në burgun e Idrizovës për të vuajtur dënimin. flaka.com.mk

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shkurt 8, 2018 12:07

ARKIVI I LAJMEVE